logotyp

Aktuality

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

 

Vážení a milí zájemci o studium na naší škole,

vzhledem k současným vládním opatřením a epidemiologické situaci není možné nabídnout tradiční  Dny otevřených dveří. 
Vše se odvíjí od aktuální situace v České republice. Sledujte aktuality na webu naší školy.

Nabízíme individuální schůzky s paní ředitelkou, která Vám osobně zodpoví Vaše dotazy. Schůzku si lze domluvit prostřednictvím emailu reditel@zsspektrum.cz nebo na tel.: 724 806 007.

Všechny potřebné informace k zápisu naleznete v sekci „ZÁPIS“, kde v sekci „KE STAŽENÍ“ jsou připraveny Žádosti o přijetí k základnímu vzdělávání pro školní rok 2021/2022. 

Žádost je možné zaslat škole doporučeně na adresu ZŠ Spektrum, s.r.o., Kytlická 757, 190 00 Praha 9, v příloze e-mailové zprávy na adresu info@zsspektrum.cz  nebo osobně do rukou ředitelky školy po telefonické (tel. 724 806 007) či emailové domluvě (reditel@zsspektrum.cz). Pokud tak zákonní zástupci učiní, budou jim e-mailem předány další informace. 

Veškeré dotazy zasílejte, prosím, na email reditel@zsspektrum.cz .


Děkujeme všem za zájem o naši školu.

 ZÁPIS 2021


Zápis dětí k základnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022 proběhne ve dnech 9. a 10. dubna 2021. Vzhledem k současné pandemické situaci musíme vyčkat na přesnější metodické pokyny z Ministerstva školství a Krajské hygienické stanice, podle kterých budeme moci stanovit formu a průběh zápisu.

Děkujeme za pochopení. 

SPEKTRUM NA DÁLKU

Ve Spektru opět učíme distančně. Děti mají minimálně 60 minut výuky on-line denně, dále pak pracují samostatně v hlavních předmětech a v pondělí a úterý se mohou účastnit anglických konverzací. Věříme, že je toto opatření jen na několik dní a těšíme se všichni zpátky do školy. Mrzí nás, že jsme museli oželet návštěvy divadel a exkurzí, odpolední kroužky a družinovou halloweenskou slavnost, kterou máme tolik rádi.

Také nás mrzí, že naší kolegyni, paní učitelce Andree Gruntové, nedopadl křest její dětské knížky Malpanela VII. Kmotrou měla být zpěvačka Monika Absolonová. Až budeme zpět ve škole, sudičky budou všechny děti z její 2. A. Jelikož je její kniha, jak odborníci říkají, s didaktickým potenciálem, vytvořila na webu malpanela.cz soubor lekcí pro šikovné vyučující 1. stupně. Naše děti je všechny odpilotovaly a moc se jim čtení a aktivity v duchu kritického myšlení líbily. Knihy jsou dostupné na obvyklých e-shopech nebo přímo u paní učitelky. Ráda je všem čtenářkám a čtenářům podepíše a navíc si budou moci vybrat ze tří záložek, které byly ke knize také vydány.


PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ NA VÍCELETÁ GYMNÁZIA 2020

V příjímacím řízení na víceletá gymnázia pro školní rok 2020/2021 byla úspěšnost 87%. Našim skvělým páťákům gratulujeme.


 

PODĚKOVÁNÍ A LETNÍ PŘÁNÍ

Vážení a milí rodiče, milí žáci, naši absolventi, milí přátelé naší školy,
 
letošní školní rok byl více než zvláštní. Ač se zdálo, že mystický letopočet 2020 by mohl přinést něco zajímavého, tak nás všechny dostal, mohu-li to tak nazvat, do situace, kterou v novodobých dějinách nejen naše školství nepamatuje. Uzavřením všech škol nastal čas, kdy jsme se všichni ocitli v nekomfortní zóně, byť jsme byli všichni uzavřeni v našich domovech. Tam jsme zvyklí odpočívat, trávit volný čas se svými blízkými. Tyto domovy se nám ale staly na nějaký čas i pracovním a školním prostředím. Rodiče se stali ze dne na den učiteli a učitelé se stali „IT specialisty“, kteří museli narychlo vymyslet, jak více jak 2 měsíce dělat svou práci učitele nadále profesionálně, zodpovědně, mile a s respektem k nastalé situaci. Každý z nás měl
jistě pocity strachu, neklidu, obavy, co se děje a bude dít. Zároveň jsme se snažili všichni zajistit bezpečné a poklidné prostředí našim dětem. Myslím, že se nám to všem společnými silami povedlo a zvládli jsme to!
 
Chci Vám všem jménem vedení školy a celého pedagogického sboru PODĚKOVAT.
 
S páťáky jsme se nemohli rozloučit hromadně na tradiční Akademii, tak jim touto cestou přejeme hodně úspěchů, sil a zdraví na další cestě životem. Budeme rádi, když se za námi do té naší prima školy přijdou kdykoli podívat. Letos byli velice úspěšní při přijímacím řízení na víceletá gymnázia, a to navzdory ztíženým podmínkám. Udělali nám velikou radost.
 
 
Na závěr mi dovolte jménem vedení školy všem popřát krásné a pohodové prázdniny
a v úterý 1. září se těšíme opět na viděnou.
 
Mgr. Helena Radová 
ředitelka školy

Mgr. Lucie Bartošová
jednatelka školy


 

Rychlý kontakt

Základní škola Spektrum, s.r.o.

Sídlo školy:
Kytlická 757
190 00 Praha 9-Prosek

Telefon:
283 882 044 - jednatelka,
242 483 840, 724 806 007 - ředitelka

E-mail: info@zsspektrum.cz
Web: www.zsspektrum.cz

Vedení školy:
Mgr. Helena Radová,
ředitelka
reditel@zsspektrum.cz

Mgr. Lucie Bartošová,
jednatelka
jednatel@zsspektrum.cz

IČ: 28237692
IZO školy: 151039992
Číslo účtu: 108368309/0800
Datová schránka: jw3ckx6
Domů
Bakaláři
fotogalerie
zápis
družina
o škole
úvodní strana

Created by © 2012 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek | Scholastika - zvýhodněná varianta webových stránek pro školy a školky