Položek: 5-8 z celkem: 8   na první stranuo jednu stranu zpěto jednu stranu vpředkonec

Pedagogický tým

Vánoční dílny a trhy

V předvánočním čase probíhají dopolední tvořivé dílny ve třídách. Při nich zpívají koledy a diskutují o lidových zvycích u nás i ve světě. Žáci společně s paními učitelkami a vychovatelkami připraví zboží na prodejní trhy, které probíhají v odpoledních a podvečerních hodinách. Akce bývá zahájena zpěvem koled na školní zahradě. Ve škole je možno se občerstvit čajem nebo kávou. Tato událost dává prostor a čas na společné setkání rodičů, žáků a pedagogických pracovníků školy.

Školní akademie

Projektu se účastní všechny třídy se svým programem pod vedením učitelů a vychovatelů. Jednotlivá vystoupení mají vyskou úroveň a vždy pobaví celé publikum. Je to  předprázdninové setkání s rodiči i přáteli školy. Zároveň proběhne rozloučení s žáky 5. tříd před jejich odchodem na jiné školy.

Vítání jara

V rámci programu školní družiny probíhá na školní zahradě vítání jara.

jednatelka
Mgr. Lucie Bartošová
jednatel@zsspektrum.cz
ředitelka
Mgr. Helena Radová
reditel@zsspektrum.cz
Základní škola Spektrum, s.r.o.
Kytlická 757, Praha 9-Prosek
IZO školy: 151039992
Datová schránka: jw3ckx6
info@zsspektrum.cz